Zamów przez telefon: +48 514 382 667
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tablice reklamowe LED

( ilość produktów: 90 )

Nowoczesne, diodowe panele zewnętrzne znajdują wiele zastosowań. Są one przede wszystkim estetycznym oraz uniwersalnym sposobem na promowanie działalności gospodarczej – sprawdzają się właściwie w każdej branży. Jedną z mnóstwa korzyści jest też łatwość w użytkowaniu i zmienianiu emitowanych treści. Zapoznaj się z ofertą naszych produktów: proponujemy wyświetlacze LED, które świetnie sprawdzą się do projekcji tekstów i haseł reklamowych, a w przypadku niektórych modeli również grafik i animacji.

Wyświetlacze ledowe – godni następcy tradycyjnych szyldów

Podstawą prowadzenia biznesu są zabiegi marketingowe – to właśnie dzięki nim zyskuje się nowych odbiorców w sposób sprawny. Jeśli zależy Ci na tym, by przyciągać uwagę przechodniów i zachęcać ich do skorzystania ze swojej oferty poprzez atrakcyjne teksty oraz grafiki, z pewnością sprawdzi się w Twoim przypadku montaż rozwiązania takiego jak tablica reklamowa LED.

Jest to produkt, który sprawdzi się w przypadku większości branż. Z powodzeniem można stosować go jako zamiennik klasycznych, wyklejanych lub drukowanych szyldów kawiarni, cukierni, restauracji, klubów nocnych, salonów kosmetycznych, aptek, obiektów usługowych, sklepów, a nawet warsztatów mechanicznych.

Reklama świetlna LED przyciąga uwagę zmieniającymi się kolorami. Treści, które podlegają projekcji, są widoczne nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Tablica może pełnić nie tylko funkcję informacyjną, ale też dekoracyjną – to od Ciebie zależy, co na niej wyemitujesz!

Jakie są podstawowe funkcjonalności, jakie oferuje tablica diodowa?

W zależności od tego, jaki wyświetlacz reklamowy LED wybierzesz – czy będzie to model obsługujący jeden kolor lub całą gamę RGB – możesz liczyć na różne funkcjonalności. Oprogramowanie, jakie stosujemy w naszych tablicach, pozwala na dowolne dostosowanie tekstów oraz grafik i animacji, które będą emitowane. Dzięki implementacji 48 trybów masz możliwość wyboru efektów, dostosowania prędkości przewijania oraz przejść, czasu poświęcanego na wyświetlanie każdej z treści, a także opcję pełnej automatyzacji działania.

Raz zaprogramowana tablica może być całkowicie bezobsługowa. Jest to doskonały sposób na stworzenie kreatywnej i trwałej reklamy, która będzie wzbudzała zainteresowanie przechodniów oraz zakorzeni się w ich świadomości. To rozwiązanie niezawodne oraz skuteczne – dzięki zastosowaniu jasnych diod o szerokim kącie projekcji wyświetlane teksty oraz grafiki są doskonale widoczne w każdych warunkach.

Skuteczna reklama LED – przyciąga uwagę i zapada w pamięć

Jeśli chcesz promować swój biznes w sposób skuteczny i efektywny, a zarazem niezbyt kosztowny – z pewnością nasze tablice reklamowe LED okażą się dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapoznaj się z szerokim asortymentem wyświetlaczy i wybierz ten, który zapewni odbiorcom najlepsze wrażenia wizualne. Proponujemy tablice dostępne w wielu rozmiarach, pozwalające na projekcję zarówno pojedynczych słów, jak i całych logotypów czy grafik w sposób atrakcyjny i przykuwający wzrok.

Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.60 / 5.00 70 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Wszystko ok.Polecam
2024-02-27
Dziękuję jestem zadowolony. Szybka przesyłka. Mały minus przesyłka mogła być lepiej zapakowana .
Realizacja M&M - wdrażamy e-commerce
pixel